İnegöl Kaymakamlığı 

   

T.C. İçişleri Bakanlığı e-icisleri projesi Bilgi Edinme İnsan Hakları Başvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete
 


 








Bulunduğunuz Yer: Protokol Listesi

 PROTOKOL LİSTESİ
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.

LÜTFEN DEĞİŞİKLİKLERİ 711 78 80 NOLU TELEFONU ARAYARAK BİLDİRİNİZ.
İNEGÖL KAYMAKAMLIĞI PROTOKOL LİSTESİ
1 İNEGÖL KAYMAKAMI

Ali AKÇA
2 TBMM ÜYELERİ Ak Parti Milletvekili Hüseyin ŞAHİN
3 GARNİZON KOMUTANI

Kerim KAZANASMAZ
4 BELEDİYE BAŞKANI

Alinur AKTAŞ
5 CUMHURİYET BAŞSAVCISI Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa ÇELENK
6 ADLİ YARGI Adalet Kumisyonu ve Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Ali Bekir EVİM
7 İNEGÖL İŞLETME FAKÜLTESİ DEKANI

Prof.Dr.İbrahim CANBOLAT
8 BARO TEMSİLCİSİ

Varol SARILAR
9 ESKİ MİLLETVEKİLLERİ



10 İNEGÖL MESLEK YÜKSEKOKULU MÜDÜRÜ

Prof.Dr.Mürsel ALPER
11 İLÇE JANDARMA KOMUTANI

Uğur BAŞ
12 İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ

Şükrü KAPLAN
13 SAVCILAR Cumhuriyet Savcısı Muhammet ALKAN
Cumhuriyet Savcısı Canber ONAROK
Cumhuriyet Savcısı Abdullah KELTAŞ
Cumhuriyet Savcısı Murat KARABULUT
Cumhuriyet Savcısı Yıldıray ÇINAR
Cumhuriyet Savcısı Uğur Ali PEKGÖZ
Cumhuriyet Savcısı Yasin ALPDÜNDAR
Cumhuriyet Savcısı Korkmaz GÜSÜN
Cumhuriyet Savcısı Gökhan KARTAL
Cumhuriyet Savcısı Rıdvan AĞBAL
Cumhuriyet Savcısı Burhan USLU


HAKİMLER Hakim Cahit GÜLNAR
Sulh Hakimi Mustafa DURAN
Hakim Eda ONAROK
Hakim Cangül ALTINDİŞ
Hakim Aylin ERSAN ÇAKIR
Hakim Kasım Tuğrul TURAN
Hakim Ali Kemal AKAN
Hakim Burçin KURNAZ
Hakim İbrahim AK
Hakim Dilara Ayşe AKDENİZ
Hakim Feyza ARSLAN
Hakim Ramazan YILDIRIM
Hakim Sema AŞAR ÇELİKOĞLU
Hakim Yusuf KELEŞ
Hakim Levent YAŞAR
15 NOTERLER 1. Noter Necla GENİŞLER
2. Noter Metin PEKMEZ
3. Noter Cemil AŞIK KUTLU
4. Noter Ergül ÇELİKKIRAN
5.Noter Aşkın ATLILAR PENEKLİ
6.Noter Yaşar AKSOY
16 İKTİDAR PARTİSİ İLÇE BAŞKANI AK Partisi İlçe Başkanı Adem DEMİREL
17 ANA MUHALEFET PARTİSİ İLÇE BAŞKANI Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Engin BAŞAR
18 MECLİSTE GRUBU BULUNAN SİYASİ PARTİLER Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Müfit BESLER
Barış ve Demokrasi Partisi İlçe Başkanı Aslan BOZKURT
19 BAKANLAR KURULUNDAKİ İMZA SIRASINA GÖREBAKANLIKLARIN İLÇE TEŞKİLATLARINDAKİ AMİR, BAŞKAN VE MÜDÜRLERİ, İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNCE BELİRLENECEK ORTAÖĞRETİM VE TEMEL EĞİTİM MÜDÜRLERİ VE ÖĞRETMENLER Tapu Müdürü Kadir KARA
Müftü Kazım GÜZEL
Cumhuriyet Başsavcılığı İdari İşler Müdürü Yavuz AVCI
İlçe Gümrük Müdür V. Turan TAŞÇI
Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Yusuf Şevki YÜCEL
Sosyal Yardımlaşma ve Day.Vakfı Müdürü Mahmut EMANET
Yenice Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi Müdürü Şentürk AĞIRBAŞ
Nüfus Müdürü Muzaffer SOLMAZ
Yazı İşleri Müdürü Arif ÖZER
Malmüdürü V. Yaşar CENGİZ
Vergi Dairesi Müdürü Yalçın ERTAŞ
Milli Eğitim Müdürü Fatih BİLİCAN
Orman İşletme Müdürü Muhammet ÇOLAK
İlçe Sağlık Müdür V. Dr. Mücteba MİREİ
Toplum Sağlığı Merkezi Sorumlu Hekimi Dr. Mücteba MİREİ
Kamu Hastaneler Birliği İnegöl Devlet Hastanesi Yöneticisi Hayrettin GÖÇMEN
İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mahmut DOĞRU
Türk Telekom Müdürü İrfan OKUR
PTT Müdürü Gürsel ÖVER
SGK Müdürü Fatma TEKİN
Çalışma ve İş Kurumu İnegöl Hizmet Merkezi Şube Müdürü Ahmet BAŞTÜRK
Clk Uludağ Elektrik Perakende Satış A.Ş. Müdürü Hasan Ali YÖRÜK
Halk Kütüphanesi Müdürü Kenan KAHRAMAN
Kadastro Birim Sorumlusu Ömer ANDIK
20 RESMİ BANKALAR Ziraat Bankası

Halk Bankası

Vakıfbank

21 TBMM'DE GRUBU BULUNMAYAN SİYASİ PARTİLER DP İlçe Başkanlığı

SP İlçe Başkanlığı

ANAP İlçe Başkanlığı

BBP İlçe Başkanlığı

EMEP İlçe Başkanlığı

İP İlçe Başkanlığı

BTP İlçe Başkanlığı

HYP İlçe Başkanlığı

MP İlçe Başkanlığı

Hak ve Eşitlik Partisi İlçe Başkanlığı

23 BELEDİYE MECLİSİ ÜYELERİ Berat ERTOPUZ AK Parti
Alper TABAN AK Parti
Eşref YİĞİT AK Parti
Turgay YEL AK Parti
Nedim BAYRAM AK Parti
Selahattin KÜLCÜ AK Parti
Asuman AKÇAY SAKALLI AK Parti
Osman ÇİÇEK AK Parti
Ahmet KARA AK Parti
Süleyman YILMAZ AK Parti
Serap AYTEMUR AK Parti
Sedat ÖPÇİNER AK Parti
Fevzi DÜLGER AK Parti
Adil KANSU AK Parti
Hakkı BAYDAR AK Parti
Hıvzullah AYTE AK Parti
İhsan Alper ALAEDDİNOĞLU AK Parti
Irmak AKÇAY AK Parti
Yüksel BEYHAN AK Parti
Osman ARSLAN AK Parti
Rafet YAVUZ AK Parti
Mehmet YURTTUTAN AK Parti
Mürsel AVAŞAR AK Parti
İsmail KARAMAN AK Parti
Hakan ERGÜL Milliyetçi Hareket Partisi
İdris HOCAOĞLU Milliyetçi Hareket Partisi
Seda ARIK Milliyetçi Hareket Partisi
Hasan Fehmi SARI Milliyetçi Hareket Partisi
Regaip KORKMAZ Milliyetçi Hareket Partisi
Enver AYBEY Milliyetçi Hareket Partisi
Emin ÖZDEMİR Milliyetçi Hareket Partisi
24 MESLEKİ KURULUŞLAR Ticaret ve San. Od. Başkanı Metin ANIL
Ticaret Odası Meclis Başkanı Sadık GÜLERER
O.S.B. Bölge Müdürü Erol ERUĞUR
Ziraat Odası Başkanı Sezai ÇELİK
Muhtarlar Derneği Başkanı Resul KAYMAN
Mimarlar Odası Temsilciliği Başkanı Dursun ÖZTÜRKOĞLU
Mühendisler Odası Temsilciliği Başkanı Dursun ÖZTÜRKOĞLU
İnegöl Gazeteciler Cemiyeti Başkanı M.Hanefi YILDIRIM
Yeni Gazeteciler Derneği İhsan BALAKUŞ
Süper Kanal TV

Kanal ON TV

Yıldırım Gazetesi

Genç Gazete

Haber Yorum Gazetesi

Söz Gazetesi

Manşet Gazetesi

25 ÖZEL BANKALAR AK Bank

Türkiye Katılım Bankası

Fortis

Garanti Bankası

İş Bankası

Şekerbank

Yapı Kredi Bankası Nurettin ÖZSEYHAN
Denizbank

TEB

Bank Asya

26 KAMU YARARINA ÇALIŞAN DERNEKLER Türk Hava Kurumu Şube Başkanı Sedat ŞAHAR
Kızılay Şube Başkanı Gündoğdu ARIYÜREK
Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Ali DARICA
İlim Yayma Cemiyeti Şube Başkanı Mustafa AKSAKAL
Yardım Sevenler Derneği Başkanı Kevser İRGİN
MÜSİAD Şube Başkanı Halil MALKAÇ
BALGÖÇ Derneği Başkanı Özlem ÇELİK
27 DİĞER ODA VE DERNEKLER Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Selahattin KORKMAZ
Mobilyacılar Odası Başkanı Özcan AYHAN
Lokanta ve Tatlıcılar Odası Başkanı Sabri DÖNMEZ
Keresteciler Odası Başkanı Muzaffer BALCIOĞLU
Elektrikçiler Odası Başkanı Yakup ULAMA
Bakkallar ve Benz. Odası Başkanı Hakan İNKAYA
Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Erhan GÜVEN
Meyve ve Sebzeciler Odası Başkanı Vehbi DURGUT
Kahveciler Odası Başkanı Salih R. PAKOĞLU
Arabacılar -Madeni San. Odası Başkanı Süleyman CAVCI
Terziler ve İşç. Odası Başkanı Selim MALÇOK
Muhasebeciler Odası Temsilcisi Ali USLU
TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası İnegöl Temsilcisi Meriç KURT
Esnaf ve San. Kef. Kooperatifi Başkanı Orhan TANHAN
İGİAD Başkanı Bahadır BAYRAKTAR
Hastane Geliştirme Sosyal Yardım Derneği Bşk. Nevzat KAÇAR
Rotary Derneği Başkanı Özkan GÜRİŞ
İnegöl Spor Başkanı Eşref BAL
Zihinsel Engelliler Derneği Başkanı Halil PEYNİRCİ
İnegöl Yeni Gazeteciler Derneği Başkanı İhsan BALAKUŞ
TÜMSİAD İnegöl Şubesi Başkanı Turgut KANİ






Ali AKÇA

İnegöl Kaymakamı

    

   

 

İnegöl Kaymakamlığı Resmi Web Sitesidir.
Copyright © 2012