İnegöl Kaymakamlığı 

   
T.C. İçişleri Bakanlığı e-icisleri projesi Bilgi Edinme İnsan Hakları Başvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete
 


 







Bulunduğunuz Yer: Protokol Listesi

 PROTOKOL LİSTESİ
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.

LÜTFEN DEĞİŞİKLİKLERİ 711 78 80 NOLU TELEFONU ARAYARAK BİLDİRİNİZ.
İNEGÖL KAYMAKAMLIĞI PROTOKOL LİSTESİ
1 İNEGÖL KAYMAKAMI   Ali AKÇA
2 TBMM ÜYELERİ Ak Parti Milletvekili Hüseyin ŞAHİN
3 GARNİZON KOMUTANI   Kerim KAZANASMAZ
4 BELEDİYE BAŞKANI   Alinur AKTAŞ
5 CUMHURİYET BAŞSAVCISI Cumhuriyet Başsavcısı Osman KÖSE
6 ADLİ YARGI Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Oğuzhan KILIÇ
(Adalet Komisyonu Bşk.)
7 İNEGÖL İŞLETME FAKÜLTESİ DEKANI   Prof.Dr.İbrahim CANBOLAT
8 BARO TEMSİLCİSİ   Varol SARILAR
9 ESKİ MİLLETVEKİLLERİ    
10 İNEGÖL MESLEK YÜKSEKOKULU MÜDÜRÜ   Prof.Dr.Hikmet Sami YILDIRIMHAN
11 İLÇE JANDARMA KOMUTANI   Uğur BAŞ
12 İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ   Şükrü KAPLAN
13 SAVCILAR Cumhuriyet Savcısı Hasan PİŞİRİCİ
Cumhuriyet Savcısı Orhan AYDIN
Cumhuriyet Savcısı Erhan ZİYREK
Cumhuriyet Savcısı İlyas ERBAY
Cumhuriyet Savcısı Mehmet SEL
Cumhuriyet Savcısı Azmi Çağatay BİLGİN
Cumhuriyet Savcısı Barış ÇETİN
Cumhuriyet Savcısı Ahmet SAKMAN
Cumhuriyet Savcısı Erkan KANTEKİN
Cumhuriyet Savcısı Emre ZORLU
Cumhuriyet Savcısı Abdullah KELTAŞ
14 HAKİMLER Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Oğuzhan KILIÇ
Ağır Ceza Hakimi Uğur ÖZTEKİN
1.Asliye Hukuk Hakimi Aşır AKBIYIK
Aile Mahkemesi Hakimi Engin BEDİR
Hakim Pınar KABAOĞLU KILIÇ
1.Asliye Ceza Hakimi Ercan AYDIN
Hakim Ayşegül BİLGİN
2.Asliye Ceza Hakimi Özlem AYDIN
3.Asliye Ceza Hakimi Nursel BEDİR
2.Sulh Ceza Hakimi Fatih Mehmed TOK
Hakim Harun BAYRAM
Hakim Burcu ZORLU
3.Sulh Ceza Hakimi Enver AKMAN
1.Sulh Ceza Hakimi Firdevs YAKUT
Ağır Ceza Hakimi Mustafa DURAN
Sulh Hukuk Hakimi Cahit GÜLNAR
15 NOTERLER 1. Noter Necla GENİŞLER
2. Noter Metin PEKMEZ
3. Noter Olcay ERTÜRKAN
4. Noter Ergül ÇELİKKIRAN
5.Noter Aşkın ATLILAR PENEKLİ
6.Noter Yaşar AKSOY
16 İKTİDAR PARTİSİ İLÇE BAŞKANI Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı Bülent TEMELLİ
17 ANA MUHALEFET PARTİSİ İLÇE BAŞKANI Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Turhan NEŞE
18 MECLİSTE GRUBU BULUNAN SİYASİ PARTİLER Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Fahri İNKAYA
Barış ve Demokrasi Partisi İlçe Başkanı Aslan BOZKURT
19 BAKANLAR KURULUNDAKİ İMZA SIRASINA GÖREBAKANLIKLARIN İLÇE TEŞKİLATLARINDAKİ AMİR, BAŞKAN VE MÜDÜRLERİ, İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNCE BELİRLENECEK ORTAÖĞRETİM VE TEMEL EĞİTİM MÜDÜRLERİ VE ÖĞRETMENLER Tapu Müdürü Kadir KARA
Müftü Bayram CANBEY
Cumhuriyet Başsavcılığı İdari İşler Müdürü Yavuz AVCI
İlçe Gümrük Müdürü Halil GÖZENLER
Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Yusuf Şevki YÜCEL
Sosyal Yardımlaşma ve Day.Vakfı Müdürü Mahmut EMANET
Yenice Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi Müdürü Şentürk AĞIRBAŞ
Nüfus Müdürü Muzaffer SOLMAZ
Yazı İşleri Müdürü İdris YENİ
Malmüdürü Ahmet TURGUT
Vergi Dairesi Müdürü Yalçın ERTAŞ
4 No'lu Döner Sermaye Saymanlığı Yaşar CENGİZ
Milli Eğitim Müdürü Fatih BİLİCAN
Orman İşletme Müdürü Muhammet ÇOLAK
İlçe Sağlık Müdürü Nursel ÖZ AKÇAY
Toplum Sağlığı Merkezi Sorumlu Hekimi Hakan AKYOL
Kamu Hastaneler Birliği İnegöl Devlet Hastanesi Yöneticisi Halil KARAHAN
İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Mahmut DOĞRU
Türk Telekom Müdürü İrfan OKUR
PTT Müdür V. Mehmet Emin CENGİZ
SGK Müdürü Adem BEDİR
Çalışma ve İş Kurumu İnegöl Hizmet Merkezi Şube Müdürü  
Clk Uludağ Elektrik Perakende Satış A.Ş. Müdürü İshak AKTEPE
Halk Kütüphanesi Müdürü Kenan KAHRAMAN
Kadastro Birim Sorumlusu Ömer ANDIK
20 RESMİ BANKALAR Ziraat Bankası  
Halk Bankası  
Vakıfbank  
21 TBMM'DE GRUBU BULUNMAYAN SİYASİ PARTİLER DP İlçe Başkanlığı  
SP İlçe Başkanlığı  
ANAP İlçe Başkanlığı  
BBP İlçe Başkanlığı  
EMEP İlçe Başkanlığı  
İP İlçe Başkanlığı  
BTP İlçe Başkanlığı  
HYP İlçe Başkanlığı  
MP İlçe Başkanlığı  
Hak ve Eşitlik Partisi İlçe Başkanlığı  
23 BELEDİYE MECLİSİ ÜYELERİ Berat ERTOPUZ Adalet ve Kalkınma Partisi
Alper TABAN Adalet ve Kalkınma Partisi
Eşref YİĞİT Adalet ve Kalkınma Partisi
Turgay YEL Adalet ve Kalkınma Partisi
Nedim BAYRAM Adalet ve Kalkınma Partisi
Selahattin KÜLCÜ Adalet ve Kalkınma Partisi
Asuman AKÇAY SAKALLI Adalet ve Kalkınma Partisi
Osman ÇİÇEK Adalet ve Kalkınma Partisi
Ahmet KARA Adalet ve Kalkınma Partisi
Süleyman YILMAZ Adalet ve Kalkınma Partisi
Serap AYTEMUR Adalet ve Kalkınma Partisi
Sedat ÖPÇİNER Adalet ve Kalkınma Partisi
Fevzi DÜLGER Adalet ve Kalkınma Partisi
Adil KANSU Adalet ve Kalkınma Partisi
Hakkı BAYDAR Adalet ve Kalkınma Partisi
Hıvzullah AYTE Adalet ve Kalkınma Partisi
İhsan Alper ALAEDDİNOĞLU Adalet ve Kalkınma Partisi
Irmak AKÇAY Adalet ve Kalkınma Partisi
Yüksel BEYHAN Adalet ve Kalkınma Partisi
Osman ARSLAN Adalet ve Kalkınma Partisi
Rafet YAVUZ Adalet ve Kalkınma Partisi
Mehmet YURTTUTAN Adalet ve Kalkınma Partisi
Mürsel AVAŞAR Adalet ve Kalkınma Partisi
İsmail KARAMAN Adalet ve Kalkınma Partisi
Hakan ERGÜL Milliyetçi Hareket Partisi
İdris HOCAOĞLU Milliyetçi Hareket Partisi
Seda ARIK Milliyetçi Hareket Partisi
Hasan Fehmi SARI Milliyetçi Hareket Partisi
Regaip KORKMAZ Milliyetçi Hareket Partisi
Enver AYBEY Milliyetçi Hareket Partisi
Emin ÖZDEMİR Milliyetçi Hareket Partisi
24 MESLEKİ KURULUŞLAR Ticaret ve San. Od. Başkanı Metin ANIL
O.S.B. Bölge Müdürü Erol ERUĞUR
Ziraat Odası Başkanı Sezai ÇELİK
Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet ÇULCU
İnegöl Muhtarlar Birliği Derneği Başkanı Salim ALTUN
Mimarlar Odası Temsilciliği Başkanı Dursun ÖZTÜRKOĞLU
Mühendisler Odası Temsilciliği Başkanı Dursun ÖZTÜRKOĞLU
İnegöl Gazeteciler Cemiyeti Başkanı M.Hanefi YILDIRIM
Yeni Gazeteciler Derneği  İhsan BALAKUŞ 
Süper Kanal TV  
Kanal ON TV  
Yıldırım Gazetesi  
Genç Gazete  
Haber Yorum Gazetesi  
Söz Gazetesi   
Manşet Gazetesi   
25 ÖZEL BANKALAR AK Bank  
Türkiye Katılım Bankası  
Fortis  
Garanti Bankası  
İş Bankası  
Şekerbank  
Yapı Kredi Bankası Nurettin ÖZSEYHAN
Denizbank  
TEB  
Bank Asya  
26 KAMU YARARINA ÇALIŞAN DERNEKLER Türk Hava Kurumu Şube Başkanı Sedat ŞAHAR
Kızılay Şube Başkanı Gündoğdu ARIYÜREK
Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Ali DARICA
İlim Yayma Cemiyeti Şube Başkanı Mustafa AKSAKAL
Yardım Sevenler Derneği Başkanı Kevser İRGİN
MÜSİAD Şube Başkanı Zeki KAVAZ
BALGÖÇ Derneği Başkanı Özlem ÇELİK
27 DİĞER ODA VE DERNEKLER Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Selahattin KORKMAZ
Mobilyacılar Odası Başkanı Özcan AYHAN
Lokanta ve Tatlıcılar Odası Başkanı İlhan YEŞİL
Keresteciler Odası Başkanı Muzaffer BALCIOĞLU
Elektrikçiler Odası Başkanı Yakup ULAMA
Bakkallar ve Benz. Odası Başkanı Hakan İNKAYA
Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Erhan GÜVEN
Meyve ve Sebzeciler Odası Başkanı Vehbi DURGUT
Kahveciler Odası Başkanı Salih R. PAKOĞLU
Arabacılar -Madeni San. Odası Başkanı Süleyman CAVCI
Terziler ve İşç. Odası Başkanı Selim MALÇOK
Muhasebeciler Odası Temsilcisi Ali USLU
TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası İnegöl Temsilcisi Meriç KURT
Esnaf ve San. Kef. Kooperatifi Başkanı Hasan ÖKE
İGİAD Başkanı Bahadır BAYRAKTAR
Hastane Geliştirme Sosyal Yardım Derneği Bşk. Nevzat KAÇAR
Rotary Derneği Başkanı Özkan GÜRİŞ
İnegöl Spor Başkanı Eşref BAL
Zihinsel Engelliler Derneği Başkanı Halil PEYNİRCİ
İNSİAD Başkanı Ahmet AKISKALI
İnegöl Yeni Gazeteciler Derneği Başkanı İhsan BALAKUŞ
TÜMSİAD İnegöl Şubesi Başkanı Turgut KANİ






Ali AKÇA

İnegöl Kaymakamı

    

   

 

İnegöl Kaymakamlığı Resmi Web Sitesidir.
Copyright © 2012